LETNIA WYPRZEDAŻ KOLEKCJI -20% *z wyłączeniem HAND MADE i NOWOŚCI

KOD: LATO20

W ANGELL zwroty są łatwe i szybkie!

Twoja wygoda jest dla nas bardzo ważna, dlatego przygotowaliśmy 3 propozycje zwrotu, a Ty wybierz tą opcje, która najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj, że na odstąpienie od umowy masz 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki.Jak zwrócić produkt:

 1. 1. Wyślij zwrot kurierem lub pocztą:

  Wypełnij formularz zwrotu/wymiany dołączony do przesyłki i wyślij na wskazany przez nas adres:
  Butik ANGELL, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań

  Potrzebujesz nowego dokumentu? Możesz pobrać go tutaj

 2. 2. Nadaj zwrot w paczkomacie INPOST
  1. 1. Wejdź na stronę szybkiezwroty.pl/pl/ANGELL i wypełnij formularz. Na wskazany przez Ciebie numer telefonu otrzymasz SMS z kodem do paczkomatu ważnym 72 godziny (jeżeli posiadasz aplikację, kod będzie widoczny w aplikacji). Jeśli ważność kodu upłynie, możesz wygenerować go ponownie.

  2. 2. Udaj się do dowolnego paczkomatu. Wybierz na ekranie "Nadaj paczkę", następnie "Mam kod nadania lub kod zwrotu". Wpisz kod, z wcześniej otrzymanego SMS-a.

  3. 3. Umieść paczkę w skrzynce, zamknij drzwiczki i to wszystko! SMS-em otrzymasz potwierdzenie nadania. Przesyłkę możesz śledzić na stronie Inpost.

  4. 4. Korzystając z metody szybkiezwroty koszty wysyłki zostaną odjęte od wykonanego przez nas zwrotu w wysokości 10 zł.

 3. 3. Wypełnij formularz zwrotu/wymiany i przynieś zwracany produkt w oryginalnym opakowaniu do butiku stacjonarnego w Starym Browarze.


Wymiana:

Jeżeli chcesz wymienić rozmiar lub zmienić produkt ze swojego zamówienia, wypełnij formularz zwrotu/wymiany wskazując, które produkty wymieniasz, a my wyślemy Tobie nowe zamówienie.Uwaga!

Koszty przesyłki zwrotnej ponosi kupujący.